II. Pannónia Folk Feszt – Regionális Tájház Találkozó – Tájházi Nyitogató a Kenesei Tájházban
A Pannónia Népzenei és Kulturális Egyesület és a Kultúra Háza, Balatonkenese közös szervezésében, a Tájházszövetség Közép-Dunántúli Régiójának közreműködésével újra Pannónia Folk Feszt Balatonkenesén 2022. június 24-25. között.
2022. június 24-én 10:00-13:00 között rendezzük meg a Tájházszövetség Közép-Dunántúli Régiójának találkozóját szakmai programmal.
Délután megnyitjuk a Kenesei Tájházat a kézműves foglalkozások, népi mesterségek, népzene, néptánc és közösségi foglalkozások kedvelői számára. Megnyitjuk a tájházi szezont.
14:30-tól kézműves foglalkozást tart Kató Balázs fazekas.
Fellépnek:
17:00 Pannónia Citerazenekar
18:00 Pál István Szalonna és Bandája
Az Egyesület és a rendezvény fő támogatója a Nemzeti Együttműködési Alap és a Csoóri Sándor Alap.

dátum

2022 jún 24
Expired!

időpont